ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відтепер на Хмельниччині допоможуть більшій кількості хворих на ниркову недостатність

На базі Старокостянтинівської ЦРЛ відкрили четвертий гемодіалізний центр в області
Depo.
22 липня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua
Відтепер на Хмельниччині допоможуть більшій кількості хворих на ниркову недостатність
Відтепер на Хмельниччині допоможуть більшій кількості хворих на ниркову недостатність

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua, сьогодні на базі Старокостянтинівської райлікарні відкрили нове відділення гемодіалізу.

Хмельниччина вважається однією з найкращих областей, де виконується ця непроста процедура. На сьогодні вона має 39 діалізних місць: в Хмельницькій обласній лікарні у відділенні гемодіалізу працюють 15 апаратів у чотири зміни, у м. Кам'янець-Подільський та Шепетівський ЦРЛ - по 10.

У Староконстянтинівській ЦРЛ відтепер запрацює в дві зміни 4 діалізних апарата, що забезпечить потребу в проведенні діалізу для 16 пацієнтів.

Нове відділення запрацювало з метою розвантаження,роботи гемодіалізного відділення обласної лікарні.

На це виділено 6 кімнат в приміщенні Старокостянтинівської центральної районної лікарні, зареєстровано 12,5 посад медичних працівників.

350 тисяч гривень спонсорської допомоги використали на ремонт приміщення. У відділенні детоксикації функціонуватиме 5 діалізних ліжок, на данний час є 4 апарати та заплановане одне резервне.

Відділення гемодіалізу буде приймати хворих зі Старокостянтинова та Стракостянтинівського, Красилівського, Старосинявського районів.

"За минулий рік в Хмельницькій області на діалізних хворих було використано 18 млн. гривень державних коштів, що в середньому складало біля 200 тис. гривень на одного хворого на рік. У цьому році заплановано використати 49 млн. гривень, що будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для роботи апаратів штучної нирки. Крім цього, на 400 тис. гривень заплановано закупівлю медичних препаратів для корекції анемії" - повідомили у обласному Департаменті охорони здоров'я.

У прес-службі РДА також наголосили. Що райлікарня невдовзі отримає нове рентгенівське обладнання.

Більше про медицину в краї читайте на khm.depo.ua