ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відставку Шокіна підтримали 5 з 8 хмельницьких нардепів

Народні обранці розглядали проект Постанови, яким передбачено звільнення Генпрокурора України
Depo.
29 березня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua
Відставку Шокіна підтримали 5 з 8 хмельницьких нардепів
Відставку Шокіна підтримали 5 з 8 хмельницьких нардепів

Сьогодні більшість у парламенті надали згоду на звільнення Президентом України Шокіна з посади Генерального прокурора, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Верховної Ради України.

289 обранців з 339 присутніх натиснули кнопку "за". Проти відставки висловилися шестеро, утрималися – 4, а 40 депутатів взагалі не голосували.

Хмельницькі народні обранці не були одностайними у своїх рішеннях. Єдиним, хто висловився проти відставки Шокіна, виявився позафракційний Олександр Герега. Андрій Шинькович (фракція партії "БПП") та Віктор Бондар з "Партії "Відродження" не голосували, бо були відсутні.

Роман Мацола, Сергій Мельник та Володимир Мельниченко з фракції партії "БПП" висловилися за звільнення. Натиснули кнопку "за" також Олександр Ксенжук ("Народний фронт") та Сергій Лабазюк ("Воля народу").

Нагадаємо, Віктора Шокіна було призначено Генеральним прокурором України 10 лютого 2015 року. А вже у лютому 2016 Президент Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення Віктора Шокіна, оскільки той написав заяву.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький