UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відтепер очільники областей та районів будуть призначати за новими правилами

Набув чинності закон, який дозволяє президенту призначати губернаторів

Відтепер очільники областей та районів б…

Документом передбачається, що закон "Про держслужбу" не поширюється на голів райдержадміністрацій і облдержадміністрацій, повідомляє Depo.Хмельницький.

15 листопада набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", за яким президент може призначати голів районних та обласних держадміністрацій за поданням Кабміну, а також звільняти зі згаданих посад.

У місцевих держадміністраціях повноваження керівника держслужби здійснюватимуть: керівник апарату - в апараті місцевої держадміністрації та її структурних підрозділах (крім підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права) і керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права - в такому підрозділі.

На час проведення конкурсу на вакантні посади обов'язки можуть на 3 місяці перекласти на одного із заступників, або на одного з керівників самостійних структурних підрозділів.

Обов'язки заступника керівника самостійного структурного підрозділу в державному органі можуть перекласти на одного з держслужбовців, які працюють у відповідному структурному підрозділі.

Раніше ж губернаторів призначали за результатами конкурсу, які вже потім уряд подавав президенту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"