UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відсьогодні над Хмельниччиною розкидатимуть вакцину для диких тварин з літаків

Приманка з вакциною безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Краян просять із розумінням поставитись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин

Відсьогодні  над Хмельниччиною розкидати…

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що з 11 вересня 2019 року на території нашої області будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації від сказу диких м’ясоїдних тварин шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків АН-2, передає Depo.Хмельницький.

Приманка з вакциною безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вакцини створюють специфічний імунітет при пероральному застосуванні; не викликають захворювання у молодих тварин; не виділяють вакцинний вірус зі слиною; безпечні для природного середовища; стабільна в польових умовах.

Розповсюдження вакцини літаком найбільш економічний із всіх систем розподілу, при цьому обробці піддаються всі середовища існування лисиці (с/г угіддя, гори, ліси, приміські зони). Для фіксування точної локалізації розподілу принад використовують прилади з GPS навігації.

Такі заходи проводяться на всій території України. Розкидають вакцини відповідно до розробленої схеми, аби на кожен квадратний кілометр потрапило 20 доз вакцин. Всього по області планують розповсюдити 373 тис. 788 доз приманок з вакциною на площі 18 тис. 689 км2.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься над польовими та лісовими угіддями області поза територіями населених пунктів, болотами, водоймищами, авто та залізничними шляхами.

Розкидання вакцини буде проводитись літаками АН-2 в лісових та сільськогосподарських угіддях. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодніх умов, до охоплення всієї території області. Краян просять із розумінням поставитись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.

Нагадаємо, нещодавно на Летичівщині чоловіка покусав скажений борсук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme