UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відомо, скільки Хмельницька мерія готова витратити на висвітлення своєї діяльності

На "Новини від мерії" планують витратити майже п'ять мільйонів гривень

Відомо, скільки Хмельницька мерія готова…

Хмельницька міськрада визначилася із необхідною кількістю коштів на висвітлення своєї діяльності, передає Depo.Хмельницький.

У 2019-му ця сума може сягнути 1,45 мільйона гривень (проти 100 тисяч у минулих роках). Відповідний проект на розгляд депутатам вже оприлюднили на сайті міськради.

У проекті зазначається, що ці кошти мають піти на організацію процесу висвітлення діяльності Хмельницької міськради, міського голови, депутатів, виконавчих органів і посадових осіб мерії. Висвітлення відбуватиметься за допомогою розміщення різного роду матеріалів на місцевих телеканалах, радіо, друкованих і та інтернет ЗМІ.

Гроші можуть виділятися і на висвітлення діяльності через соціальні мережі. У програмі вказано, що ЗМІ обиратимуть в залежності від їх спрямованості, цільової аудиторії, рейтингу, тиражу і вартості надання послуг. Але при цьому пріоритет буде надаватися роздержавленим виданням.

Згідно із пояснювальної записки до бюджету міста на поточний рік, чимало бюджетних гривень витратять на підтримку комунального підприємства МТРК "Місто". На цю програму передбачено 3,51 млн грн.

Відтак, разом на висвітлення діяльності міськради та підтримку комунальної телерадіокомпанії може піти майже 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, наприкінці року Хмельниччина входила в п'ятірку лідерів з реформування ЗМІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook