Відновлення та благоустрою у зони відпочинку в каньйоні річки Смотрич не буде

Господарський суд скасував договір щодо оренди частини кам'янецького каньйону
Depo.
1 серпня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
Відновлення та благоустрою у зони відпочинку в каньйоні річки Смотрич не буде
Відновлення та благоустрою у зони відпочинку в каньйоні річки Смотрич не буде

Сьогодні Господарський суд Хмельницької області за позовом Кам'янець­-Подільської місцевої прокуратури ухвалив рішення про скасування договору оренди земельної ділянки в каньйоні річки Смотрич між виконавчим комітетом Кам'янець­-Подільської міської ради та малим приватним підприємством "Гала-Тур", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельниччині.

"Зазначені спірні рішення та договір передбачали здійснення на 5 гектарах земель природно-заповідної території загальнодержавного значення підприємницької діяльності з розміщення рибного ресторану, атракціонів, місць для масових заходів, стайні тощо.
При цьому, не було дотримано вимог природоохоронного законодавства щодо проведення обов'язкової екологічної експертизи, врахування думок фахівців, режиму охорони заповідного об'єкта.
Це й стало підставою для звернення місцевої прокуратури до суду в інтересах держави. Позовні вимоги судом повністю задоволено", - йдеться у повідомленні.

За словами заступника Кам'янець-Подільського міського голови Сергія Бабія в міськраді спочатку повинні отримати рішення суду, а потім коментувати ситуацію.

Заявлений проект Каньйон-парк викликав хвилю обурення у кам'янчан: вони протестували проти вирубки дерев в каньйоні. Дійшло до того, що міський голова навіть доручив зупинити проведення будь-яких робіт, пов'язаних з благоустроєм каньйону, до висновків екологів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та