UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відходи осінніх прибирань на Хмельницькому полігоні ТПВ приймають безкоштовно

Попри все, влас­ни­ки при­ват­них до­мо­во­ло­дінь "зелені відходи" спалюють

Відходи осінніх прибирань на Хмельницько…

Господарі приватних будинків в осінню пору ак­тивно на­во­дять лад у сво­їх гос­по­дарс­твах, повідомляє  Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради.

"Зе­ле­ні від­хо­ди" є ос­новни­ми ут­во­рю­ва­ча­ми не­сан­кці­оно­ва­них зва­лищ. І найшвидшим способом позбутися "зелених відходів" є спалювання. Такі дії завдають величезної шкоди довкіллю, життю рослинного і тваринного світу,  людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Крім того, дуже небезпечно та шкідливо розводити вогнище із рослин, які були оброблені хімічними речовинами. Найбільшу кількість хімікатів вбирає бадилля картоплі, оьроблене для знищення колорадського жука. Вдихання продуктів згорання цих сполук може бути надзвичайно небезпечним для здоров’я.

Міська влада закликає власників приватних домоволодінь компостувати листя та відходи з городів у компостних ямах на власних земельних ділянках. Також можна власним транспортом вивезти листя на територію полігону твердих побутових відходів.  Чи можна замовити спецтехніку для вивозу листя на територію полігону ТПВ. Від фізичних осіб прийом листя та "зелених відходів" безкоштовний.

Для того щоб гілля приймали на полігоні твердих-побутових відходів або його забрали працівники комунального підприємства з гілок потрібно сформувати в’язанки з довжиною гілля 0,8-1,2 м.

А за самовільне спалювання "зе­ле­них від­хо­дів" на громадян може бути накладено штраф від 340 грн до 1360 грн і на посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook