Від COVID-19 помер єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії
Владика Ян Нємєц хворів більше тижня, мав супутні хвороби
- Хмельницький
-
27 жовтня 2020 22:41

Про це інформує Католицький Медіа-Центр Конференції римо-католицьких єпископів в Україні, передає Depo.Хмельницький.
У вівторок, 27 жовтня, о 18:20 за київським часом помер єпископ-помічник Кам'янець-Подільської дієцезії Ян Нємєц.
18 жовтня єпископ Ян потрапив до лікарні в Кам’янці- Подільському. Його стан був важким, дихати міг лише за допомогою кисневої маски. Єпископа перевезли під киснем до лікарні в Ланьцуті (Польща).
Цієї неділі, коли він почувався трохи краще, написав: "Ecce Agnus Dei. Лише Любов. Дякую і благословляю вас. Сокрушене серце. Довірливий і дитячий послух. Благословляю".
"Владика так і не зміг побороти коронавірус, бо мав супутні захворювання. Натомість сьогодні ввечері єпископ відійшов до Дому Отця," - пише видання.
Нагадаємо, коронавірус забрав життя проректора і завідувача кафедрою Хмельницького Національного університету.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО
- 12:18Про підозру повідомлено трьом особам, що вимагали у жителя Хмельниччини 200 тисяч доларів ФОТО