Вибори тергромад на Хмельниччині: В раду Красилівської ОТГ мріють потрапити 11 партій

На Хмельниччині 29 жовтня пройдуть вибори в семи територіальних громадах. Активність політсил "зашкалює"

Вибори на місцях щораз набувають все більшої заполітизованості та конкуренції політсил. За депутатство в Красилівській міській ОТГ боряться 11 політсил, та немає жодного самовисуванця.

У Радикальній партії Олега Ляшка представили список кандидатів у 27 осіб, лише 5 з них мають партквиток. Очолює його помічник-консультант нардепа Петро Арсенюк. З-поміж претендентів на мандат 7 непрацюючих, 5 працівників ТОВ "Штефанік-Арсенюк" та підприємців. Прослідковується тут і певні родинні зв'язки.

Рівно стільки ж у списку - 27, й у ПП "За конкретні справи". Власне партійців тут "густіше" - майже половина. На чолі кандидатів стоїть керівник місцевої приймальні нардепа своєї політсили Андрія Шиньковича Ігор Ярмоленко. Далі перелік продовжують чимало очільників різного ґатунку - директори, сільський голова, начальники - майже третина. Практично стільки ж і приватних підприємців.

Має 27 претендентів-патрійців у депутатство й ВО "Батьківщина". Першим у списку йде Микола Білик - діючий заступник голови Касилівської районої ради. Трохи менше половини кандидатів працює на керівних посадах.

Пропрезидентська сила БПП "Солідарність" склала список також із 27 людей, правда, лише 4 з них партійці. Та й очолює список позапартійна голова Красилівської РДА Ніла Островська. Практично половина кандидатів працюють в бюджетній сфері.

Досить чисельним є й представництво "Аграрної партії України" - 24 особи на чолі з менеджером Першого національного кооперативу Миколою ВІтюком. Майже дві третіх усі кандидатів є партійцями. Головно вони є підприємцями, хоча й представлені працівники місцевого самоврядування.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" представлена 22 кандидатами, з яких лише 3 партійці. Один з них - Сергій Бобух, є першим номером. Традиційно, як і на інших місцевих виборах в ради ОТГ, список складається здебільшого з керівників середньої ланки - майже половина.

Також 22 претенденти в депутати у списку "УКРОПу", на чолі якого - підприємець Сергій Дунець. Троє з них - позапартійні. З них 5 без роботи, решта - працюють в абсолютно різних сферах.

Лише 15 бажаючих балотуватися знайшли в ВО "Свобода" - 15 осіб, 3 з них позапартійні. Директор ТОВ "Агропартнер-1" Володимир Федченко очолює список. Більшість претендентів на депутатське крісло це - керівники різного рівня.

Знайшли й 8 кандидатів в депутати Красилівської ОТГ й в ПП "Наш край". Всі вони, як один, позапартійні разом з лідером списку - в.о.начальника Красилівського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів Петром Семенюком. Працюють вони в різних сферах і лише один - пенсіонер.

ПП "Україна славетна" в кількості 3 кандидатів також вирішила поборотися за мандат за допомогою позапартійців. Очолює їх безробітній Максим Богун.

Досить специфічним є список "Опозиційного блоку" - 3 кандидати на чолі з єдиним партійцем, до того ж - непрацюючим Геннадієм Воронцовим. Ще один тут претендент теж без роботи, інший - контрактник.

Красилів, схоже, виглядає ласим шматком, зважаючи не лише на кількість претендентів у місцеву раду, а й на прізвища тих, хто очолює їх та має намір стати голової тергромади.

Чи не в кожному списку зустрічаються родинні "тенденції" та досить сильне лоббі столичних політиків. ЦІлком вірогідно, що власне тут розгортатиметься справжня боротьба політиків. До того ж в Красилові найактивніше вже працюють агітатори, кожен на свій манер, проте намагаються охопити весь електорат.

Нагадаємо, за мандати в Солобковецьку ОТГ головно боряться чотири політсили.

У Грицівську ОТГ, що на Шепетівщині, зереєстрували своїх кандидатів представники 8 політсил та кілька самовисуванців.

В раду Олешинської ОТГ Хмельницького району мають намір потрапити представники 7 політсил і численна "армія" самовисуванців.

До Городоцької ОТГ балотуються не лише "нерозкручені" й неактивні партії, а й навіть нардепи-олігархи.

А в Антонінську ОТГ Красилівського району політсили ніяк не назбирали партійців.

Більше того, на Хмельниччині далеко не всі кандидати від УКРОПу знають, що беруть участь у виборах до рад тергромад, що мають відбутися 29 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook