ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виборчі комісії Хмельниччини почали роботу з порушень законодавства

Деякі виборчі комісії не спромоглися навіть повідомити всіх членів про засідання. Виною всьому - дорогий мобільний зв'язок
Depo.
8 вересня 2015 22:08
ФОТО: depo.ua
Виборчі комісії Хмельниччини почали роботу з порушень законодавства
Виборчі комісії Хмельниччини почали роботу з порушень законодавства

На Хмельниччині деякі члени ТВК, що є абонентами оператора мобільного зв'язку МТС, не потрапили на засідання комісії. Про це повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на допис координатора кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА Андрія Попика у Фейсбуці.

"На засідання обласної ТВК прийшли 10 з 18 осіб", - коментує Андрій Попик.
Як зазначила на засіданні представнику ОПОРИ голова ТВК Наталія Кострубська (від місцевої організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"), деяким членам комісії вона не повідомила про перше засідання.

Причина в тому, що ці люди користуються мобільним зв'язком від МТС, а для голови комісії дзвінки на такі номери занадто дорогі.

Позаяк обласна влада поки не обладнала приміщення ОВК стаціонарним телефоном, з якого можна робити дзвінки не за власний рахунок, то поінформувати колег про засідання жінка не мала можливості.

"Такими своїми діями голова комісії порушила п. 5 ст. 27 Закону України "Про місцеві вибори", - переконує координатор ОПОРИ, - оскільки засідання виборчої комісії скликається з обов'язковим повідомленням усіх членів комісії про час, місце проведення засідання та його порядок денний".

А от на Кам'янеччині інша ситуація - там члени районної виборчої комісії були поінформовані, проте троє з низ на перше засідання не з'явилися.

Отож, можна сказати, підготовка до виборів стартувала із порушеннями. Побачимо, як пройдуть власне вибори.

Більше про вибори на Хмельниччині - на khm.depo.ua