ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ветерани-спецпризначенці Хмельниччини загартовують молодь

Для вихованців дитячого табору "Світанок", що на Ізяславщині, провели військово-патріотичну акцію
Depo.
17 серпня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua
Ветерани-спецпризначенці Хмельниччини загартовують молодь
Ветерани-спецпризначенці Хмельниччини загартовують молодь

У останні дні літа для юнаків та дівчат третьої зміни дитячого оздоровчого табору "Світанок" с.Білогородка провели військово-патріотичну акцію, передає Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Ізяславської РДА.

До проведення заходу залучалися члени районної громадської організації "Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення".

Метою таких заходів є популяризація здорового способу життя та виховання патріотизму, любові та поваги до України, а також її славних героїв.

Діалог ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення із дітлахами розпочався із обговорення особливостей та специфіки нелегкої, але почесної армійської служби у частинах та підрозділах Збройних Сил України.

"Дітлахи повинні знати: наші захисники дбають про їхній спокій і мирне небо. Вони докладають усіх зусиль, щоб дитинство юного покоління ніколи не сколихнула війна", - зауважив голова громадської організації "Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення" Василь Тележинський.

Конкурси і вікторини, знайомство із військовими професіями, сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, показові виступи почесних гостей із розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, протигазу, сучасної екіпіровки - ось далеко не повний перелік заходів, які зробили дозвілля дітлахам цікавим і змістовним.

Більше про патріотичне виховання читайте на khm.depo.ua