Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку

Впродовж усього серпня температура вдень зберігатиметься досить високою і їздити шляхами багатовантажному транспорту заборонено
Depo.
2 серпня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua
Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку
Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку

В обласній службі доріг попереджають знову - при температурі повітря більше 28°С рух автодорогами області заборонено, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Впродовж всього літнього періоду рух автотранспорту, загальною масою понад 24 тон або навантаження на вісь більше 7 тон за температури повітря +28ºС і вище заборонено," – нагадують автодорожники.

Відповідні дорожні знаки та панно для інформування громадян встановлені на автодорогах Хмельниччини для збереження дорожньої мережі від передчасних руйнувань.

Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку - фото 1

Служба автомобільних доріг надає й перелік та карту-схему місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

В області діє 28 майданчиків, де водії можуть перечекати тимчасові обмеження руху. Як правило, місця відстою транспортних засобів розташовані поблизу об’єктів сервісу, дорожніх патрульних служб, дорожньо-ремонтних пунктів, де водії, при потребі, зможуть похарчуватися та відпочити.