ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчителі із Канади безкоштовно діляться досвідом із своїми колегами з Хмельницького

Понад сто хмельницьких вчителів англійської мови навчаються у своїх канадських колег
Depo.
13 липня 2015 10:46
ФОТО: depo.ua
Вчителі із Канади безкоштовно діляться досвідом із своїми колегами з Хмельницького
Вчителі із Канади безкоштовно діляться досвідом із своїми колегами з Хмельницького

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Хмельницької Єпархії УПЦ КП, уже восьмий рік поспіль фахівці-мовники Хмельницької області малють змогу підвищити свій освітній рівень у знанні закордонних мов.


"Уже з 2006 року триває освітня програма по організації літньої школи англійської мови для жителів Хмельницька та області", - повідомляють у прес-службі. - Увосьме ми традиційно приймаємо канадських вчителів англійської мови, що мають сертифіковані дипломи для освітньої праці в цьому напрямку".

Хмельницька єпархія традиційно виступає не тільки організатором та приймаючою стороною, а і організує духовне-молитовне спілкування в храмах єпархії, займається культурною програмою та дозвіллям наших гостей.

Протягом двох тижнів на базі загальноосвітньої школи №15 проходить безкоштовна професійна тренінг-конференція для понад ста вчителів англійської мови та фахівців.
Очолює делегацію канадських освітян всесвітньо відомий педагог, професор Ричард Додінг. Мешкають канадські гості у хмельницьких вчителів англійської мови, що також сприяє процесу навчання.

До слова, подільські викладачі завжди давали високу оцінку діяльності канадських викладачів, одночасно відзначаючи високий рівень організації учбового процесу.

Більше про міжнародну співпрацю та освіту на Хмельниччині дізнавайтесь на khm.depo.ua