Вчергове на Хмельниччині вивчали "Абетку децентралізації"

В Новій Ушиці представники трьох районів області говорили про терреформу
Depo.
4 листопада 2016 09:19
ФОТО: depo.ua
Вчергове на Хмельниччині вивчали "Абетку децентралізації"
Вчергове на Хмельниччині вивчали "Абетку децентралізації"

В Новій Ушиці відбувся тренінг у рамках реалізації проекту "Абетка децентралізації", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт райдержадміністрації.

Представники Віньковецького, Дунаєвецького та Новоушицького районів говорили про децентралізацію, можливості і переваги об’єднання громад та особливості створення нових адміністративно-територіальних одиниць. 

Вчергове на Хмельниччині вивчали "Абетку децентралізації" - фото 1

Тренінг реалізовує Благодійний фонд "Зміцнення громад" за фінансової підтримки американського "Національного фонду демократії". 

Зібралися різні категорії людей - участь керівники району, сільські голови, т.в.о. старост, депутати районної та селищної рад, представники громадських організацій. 

Вчергове на Хмельниччині вивчали "Абетку децентралізації" - фото 2

Експерт проекту разом із присутніми обговорили право на об’єднання громад, перші кроки створення об’єднаної тергромади, процедурні питання організації роботи органів ОТГ - реорганізацію органів місцевого самоврядування, розділ та передача майна спільної власності новоствореній громаді, особливості документообігу, формування штатного розпису, механізм фінансування установ тергромади, механізм та умови функціонування райрад та адміністрацій після створення ОТГ, модель сталого розвитку громад. 

Оскільки Новоушицький район один із першим в області створив об’єднану територіальну громаду, то й ділилися досвідом про переваги децентралізації та реформування місцевого самоврядування. 

 

 

 

 

Читайте також: На Хмельниччині вивчатимуть "Абетку децентралізації"

Більше про події Хмельниччини читайте на