Вчений довів хибність "теорії змови"

Фізик розробив рівняння, що доводить неспроможність теорій змови і будь-якого великомасштабного "приховування правди"

Вчений довів хибність "теорії змови"…

Фізик Девід Граймс працював над цим впродовж багатьох років, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Техно СОТНЯ.

У рівнянні вченого враховуються такі чинники, як кількість змовників, час, що минув з моменту приховування правди, і ймовірність розкриття змови.

Почав фізик з розподілу Пуассона — стандартного статистичного інструменту вимірювання ймовірності подій за проміжок часу. Але Граймсу не вистачало точних засобів для оцінки шансів на провал змови і тому він взяв цифри з життя, розглянувши реальні випадки викриття засекреченої інформації без участі провідних розслідування осіб з боку.

Мова йде насамперед про американській програмі стеження за користувачами інтернету PRISM (30 тисяч учасників, викрито Едвардом Сноуденом через шість років після запуску), медичному експерименті з дослідження сифілісу в Алабамі, від учасників якого спеціально приховували факт відкриття антибіотиків (6500 учасників, оприлюднений через 25 років).

Вчений застосував своє рівняння до чотирьох відомих теорій змов: про фіктивність висадки людини на Місяць, фальсифікації даних щодо глобального потепління, вплив щеплень на розвиток аутизму і приховуванні фармацевтичними компаніями дієвих ліків від раку.

Середні шанси на провал змови Граймс оцінив в чотири на мільйон.

Рівняння Граймса наочно демонструє, що змови планетарного масштабу приречені на швидке викриття, так як для їх реалізації потрібно занадто багато людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme