Вчені з'ясували, хто найбільше схильний до запоїв

Вчені впевнені, що інформація про схильність до запоїв допоможе виявляти групи ризику
Depo.
4 липня 2016 19:03
ФОТО: depo.ua
Вчені з
Вчені з'ясували, хто найбільше схильний до запоїв

Вчені з Флоридського Атлантичного університету опублікували своє дослідження в журналі Alcohol and Alcoholism, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на segodnya.ua.

Вчені з'ясовували таку схильність експериментально.
Дослідники місяць тестували молодь віком від 18 до 25 років. Їх цікавили три субкомпоненти гальмування поведінки: здатність запобігти або зупинити реакцію на подразник, здатність перервати реакцію, що почалась і здатність не брати до уваги відволікаючі подразники, щоб досягти необхідної реакції.

Учасники експерименту виконували три завдання на моторну активність — по одному на кожен субкомпонент. На початку випробовувані заповнювали анкету, вказуючи інформацію про себе, зокрема, про регулярності вживання алкоголю і частоті запоїв. Протягом дослідження вони вели журнал споживання алкоголю.
За результатами дослідження з'ясувалося, що найбільш показовими факторами для прогнозування схильності запоям є здатність утриматися від реакції або запобігти її — саме завдання на ці підкомпоненти давалося з найбільшою працею випробуваним з похмілля.
Вчені впевнені, що отримана інформація допоможе виявляти групи ризику і посприяє поліпшенню програм запобігання, освіти та підтримки у цій галузі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький