UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В одному з районів Хмельниччини штучно "накрутили" вартість газу для закладів освіти

Чиновники разом з газопостачальниками провели низку оборудок. Тепер справою займається поліція і прокуратура

В одному з районів Хмельниччини штучно "…

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом збільшення ціни газу, закупленого для закладів освіти, повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі облпрокуратури.

Так, Городоцькою місцевою прокуратурою встановлено, що у лютому 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації укладено з газопостачальним підприємством договір про постачання газу для навчальних закладів.

"Після цього сторонами укладено ще ряд додаткових угод, якими поступово збільшено ціну газу. Обґрунтуванням для подорожання газу вперше слугувало покращення якості предмета закупівлі, в інших угодах зміна ціни здійснювалась без будь-якої аргументації, - каже керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк. - Внаслідок укладення таких додаткових угод ціна газу зросла майже на 4 тис грн за 1 тис куб м (із 11196 грн до 15115,2 грн за 1 тис куб м), а обсяги закупленого газу від запланованих зменшились на 19 тис куб м."

Окрім того, за його ж словами, ще однією додатковою угодою дію договору про постачання газу неправомірно пролонговано на 2019 рік.

За фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.364 - зловживання службовим становищем КК України. Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Ярмолинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook