В'язнів на Хмельниччині годують мясом з сальмонелою

Прокуратура виявила порушення норм харчування у одній з виправних колоній в області

На Хмельниччині прокуратура виявила порушення санітарних правил та норм утримання в'язнів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури області.

Прокуратури області у Шепетівській виправній колонії №98 виявила порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Перевірку дотримання вимог режиму, порядку та умов відбування покарання в державній установі проведено із залученням спеціалістів Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

За даними санітарно-лабораторних досліджень у зразках курячого м'яса, закупленого для харчування засуджених знайшли патологічні мікроби, у тому числі сальмонелу.

Шепетівською місцевою прокуратурою негайно внесено вказівку про заборону використання такого м'яса.

Окрім того, за вказаним фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.325 КК України порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

В рамках кримінального провадження, що розслідується слідчим відділом Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, проводяться першочергові невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Нагадаєм, нещодавно в Хмельницьке СІЗО ув'язненому намагалися в обхід закону передати телефон і зарядку до нього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький