ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В'язні Райківецької виправної колонії здали ЗНО

Засуджені Райківецької ВК (№78), що на Хмельниччині, склали останній іспит у зовнішньому незалежному оцінюванні
Depo.
10 липня 2015 18:23
ФОТО: depo.ua
В
В'язні Райківецької виправної колонії здали ЗНО

Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу управління Державної пенітенціарної служби у Хмельницькій області.

Днями відбувся останній іспит для трьох засуджених, які цього року виявили бажання прийняти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з метою подальшого вступу до вищих навчальних закладів.

ЗНО проводили представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Загалом засудженні здавали ЗНО з української мови та літератури, історії України, географії, фізики, біології.

Таким чином, особи, які відбувають покарання в установі, мали змогу показати свої знання та довести, що позбавлення волі не є перешкодою для здобуття освіти та реальних кроків до зміни свого життя на краще.

За підсумками ЗНО, вони зможуть проходити навчання в навчальних закладах дистанційно, для цього в ній функціонує комп'ютерний клас з можливістю доступу засуджених до освітніх ресурсів в мережі Інтернет.

Нажаль не всі вищі навчальні заклади мають бажання навчати дистанційно та проводити сесії в установах виконання покарань, але головне те, що результати ЗНО не мають терміну дії, тому засуджені зможуть скористатися сертифікатом в наступних роках - після звільнення з місць позбавлення волі.

Більше новин про виправні заклади Хмельниччини читайте на khm.depo.ua