В яких богів вірять знаменитості

П'ятірка релігійних зірок
Depo.
1 листопада 2016 20:31
ФОТО: depo.ua
В яких богів вірять знаменитості
В яких богів вірять знаменитості

Серед відомих людей – дуже багато побожних і істинно віруючих, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на видання"Ліза".

Наталі Портман: іудаїзм

В яких богів вірять знаменитості - фото 1

Вона – істинно віруюча! Задовго до заміжжя вона зізналася, що хотіла б пов'язати долю з людиною своєї віри. Мрії Портман здійснилися: пару років тому вона вийшла заміж за єврея-француза Бенджаміна Мільп'є. Звичайно, одруження пройшло по всіх іудейським канонами.

 Річард Гір: буддист

В яких богів вірять знаменитості - фото 2

Випадково йому попалися в руки книги Еванса-Вінця про тибетському буддизмі. Річард тоді зрозумів, що можна бути вільним і жити в світі серед людей. Наступні десятиліття Гір намагався впровадити цю ідею, але не завжди успішно. На чергових зйомках навіть познайомився з Далай-ламою.

Мадонна: каббала

В яких богів вірять знаменитості - фото 3

Вона пропагандує вчення з 1997 року. В каббалі є дуже важливий і привабливий постулат: людина може мати всі – тільки потрібно постійно вдосконалюватися духовно. Не так вже й легко – постійно вдосконалюватися.

Ріта Вілсон: православна

В яких богів вірять знаменитості - фото 4

Актриса і продюсер має болгарсько-грецькі коріння – її предки були православними. До речі, Рита наполягла на тому, щоб і її чоловік Том Хенкс прийняв православ'я. Як з'ясувалося, в Голлівуді сповідує православ'я Дженніфер Еністон.

Том Круз: сайентолог

В яких богів вірять знаменитості - фото 5

До цієї віри привела Тома його тодішня дружина – Мімі Роджерс. Вона потім розчарувалася в саєнтології і розлучилася з Томом, а ось він і нині – серед найбільш затятих саєнтологів. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та