В УКРОПі на Хмельниччині втрати

Самоліквідувалася одна із найупішніших районних команд
Depo.
2 вересня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
В УКРОПі на Хмельниччині втрати
В УКРОПі на Хмельниччині втрати

Відкритий лист до вже колишніх однопартійців оприлюднили представники Дунаєвецької райорганізації УКРОП, в якому заявили про саморозпуск, повідомляє Depo.Хмельницький.

Рішення УКРОПівці Дунаєвеччини прийняли на загальних партійних зборах одноголосно. У листі вони висловлюють своє бачення сьогоднішньої ситуації в політсилі і намагаються аргументувати таке безапеляційне рішення.

"Причиною стала зрада Геннадія Олеговича Корбана, як Лідера і засновника Партії УКРОП так і тиску з боку "новоявленого" голови Хмельницької обласної організації, ми не використовуємо повну назву організації, оскільки, теперішній склад обласної організації не має морального права називатись УКРОПІВЦЯМИ," – пишуть дунаївчани.

А ще діляться реакцією на їх рішення обласного керівництва політсили: "Дана новина стала несподіванкою для керівництва обласної організації, яка викликала Голову та членів Ради Дунаєвецької районної організації для так званної "проработки непокірних" на Раду в обласний офіс. Разом з укропівцями на виклик до обласного офісу приїхали представники громадськості (журналісти) Дунаєвецького району, що також стало несподіванкою для обласного керівництва. Розмова вийшла весела і цікава."

До слова, Дунаєвецька райорганізація на виборах до місцевих органів влади 2015 році набрала 15%, - найбільше з-поміж однопартійців в області.

Лист підписаний оптимістично: "З повагою та вірою в перемогу Екс-команда Дунаєвецької районної партійної організації політичної партії "УКРОП".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та