В Україну постачатимуть ядерне паливо з Швеції

Відповідну угоду підписав НАЕК "Енергоатом" і британсько-німецько-голландська компанія URENCO
Depo.
18 серпня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
В Україну постачатимуть ядерне паливо з Швеції
В Україну постачатимуть ядерне паливо з Швеції

Сьогодні пидписали договір про співпрацю в сфері поставок збагаченого урану між британсько-німецько-голландською компанією URENCO і НАЕК "Енергоатом", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Енергоатом".

Збагачений уран використовуватиметься для виробництва ядерного палива для АЕС України на підприємстві компанії Westinghouse у Швеції. Цей контракт є черговим послідовним кроком Енергоатома щодо диверсифікації постачання ядерних матеріалів та ядерного палива для забезпечення потреб українських АЕС.

На церемонії підписання у Києві Гендиректор URENCO Томас Хаберле зазначив: "У 2016 році, URENCO було запрошено надати пропозицію з постачання збагаченого урану в рамках тендерного процесу, що проводився Енергоатомом. URENCO приємно, що Енергоатом знову став одним з наших світових клієнтів і ми з нетерпінням чекаємо на початок постачання за новим контрактом."

В Україну постачатимуть ядерне паливо з Швеції - фото 1

"Це дозволить нам здійснювати взаємовигідне співробітництво з одним із світових лідерів у галузі виробництва та постачання ядерних матеріалів – компанією URENCO. Контракт є черговим послідовним кроком Енергоатома щодо диверсифікації постачання ядерних матеріалів та ядерного палива для забезпечення потреб українських АЕС," – заявив президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський.

У свою чергу, Посол Великої Британії Джудіт Гоф зазначила: "Сполучене Королівство вітає кроки, яких вживає влада України для зміцнення енергетичної безпеки країни та диверсифікації постачання енергоносіїв. Посольство Великої Британії в Україні буде й надалі співпрацювати з URENCO та Енергоатомом у галузі ядерної енергетики для досягнення цієї мети."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та