В українському перекладі вперше виходить книга Асі Казанцевої

"Як мозок змушує нас робити дурниці" відзначено премією у галузі науково-популярної літератури "Просвітитель"
Depo.
30 червня 2016 18:56
ФОТО: depo.ua
В українському перекладі вперше виходить книга Асі Казанцевої
В українському перекладі вперше виходить книга Асі Казанцевої

Вперше в Україні виходить книга Асі Казанцевої "Як мозок змушує нас робити дурниці", повідомляє Depo.Хмельницький.

Біолог за фахом, а сьогодні – науковий журналіст викриває всю правду про загадкову, а інколи й парадоксальну роботу мозку. Авторка, спираючись на численні статті науковців та результати досліджень престижних університетів світу, офіційні позиції та звіти ВООЗ та ООН, викриває біологічні пастки, таємниці людського організму, про які має знати кожен.

Книгу Ася Казанцева розподіляє на три об’ємні частини: "Шкідливі звички", "Секс та стосунки" та "Недостатньо хороше життя".

В українському перекладі вперше виходить книга Асі Казанцевої - фото 1

У першому розділі головною є тема згубних звичок, причини їх появи та наслідки, хвороби, до яких вони призводять – алкоголізм, наркоманія, паління. Тут про надмірне споживання їжі та ожиріння, яке у багатьох інформаційних джерелах віднайшло собі звання – чума XX століття.

Друга частина книги має промовисту назву "Секс і стосунки" і присвячена коханню та хімічним процесам, які виникають в організмі під час "бурхливих почуттів". Тут авторка розвінчує схильність чоловіків до зрад, викриває міф про лебедину вірність. Та інші цікаві факти про стосунки між протилежностями.

Остання частина "Недостатньо хороше життя" висвітлює вплив стресу та депресії на здоров’я. Тут авторка звертає увагу на "сезонність" появи апатії. Доводить, що стрес неодмінно знижує опір імунної системи. Керуючись результатами всесвітнього дослідження показників щастя людей Happy Planet Index, Ася Казанцева описує: у якій країні і чому люди найщасливіші.

А ще у книзі - дотепні схематичні малюнки, які створив молекулярний біолог із Гарварду Микола Кукушкін, друг авторки та колишній однокурсник.

Науково-популярне видання вперше друкується українською мовою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та