В Україні ситуація з виплатами матерям-одиночкам має "ефект кобри"

Кількість отримувачів такої допомоги за останні півторидесятки років збільшилася в 22 рази
Depo.
26 вересня 2016 13:32
ФОТО: depo.ua
В Україні ситуація з виплатами матерям-одиночкам має "ефект кобри"
В Україні ситуація з виплатами матерям-одиночкам має "ефект кобри"

Міністр соцполітики вважає, що ситуація з виплатами матерям-одиначкам вимагає ще копіткої роботи, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Одиноких матерів підтримувати потрібно обов'язково", - сказав на зустрічі з регіональними журналістами міністр соцполітики Андрій Рева.

За останніі 15 років кількість матерів-одиначок ввиросло в 22 рази.

"Це так званний ефект кобри. В Індіі платили за вбитих кобр, кількість людей, що хотіли на цьому заробити збільшилася, через те гадіво просто почали розводити. Потім перестали платити - був різкий ріст покусаних, а потім - різкий спад. Зрештою ситуація вирівнялася", - каже міністр.

За словами можновладця, кожна п'ята дитина в Україні не має офіційного батька . Це - породження громадянських шлюбів, - переконаний Рева. Держава за такого батька утримує дитину.

"В нас виник інститут "тіньової" сім'ї. Ми підтримуємо матерів-одиначок в неправильний спосіб. Українські працюючі мами отримують менше, ніж ті, які не працюють - це серйозна соціальна проблема. В проекті держбюджету-2017 ця допомога залишилася, але в ній є перекоси. В Міністерстві якраз є напрацювання в цьому плані і ми вже готові до публічної дискусії," - каже високопосадовець.

Читайте також: В Україні важко знайти людину, яка б не мала пільг

Більше про події Хмельниччини читайте на