В Україні презентували мобільний мінометний комплекс

Публічний показ відбувся на виставці "Зброя та безпека"
Depo.
15 жовтня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua
В Україні презентували мобільний мінометний комплекс
В Україні презентували мобільний мінометний комплекс

У рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпеки” відбулась українська публічна прем'єра мінометного комплексу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт "Укроборонпрому".

Мобільний МК калібром 120 мм, розроблений ДП "УкрОборонСервіс".

В Україні презентували мобільний мінометний комплекс - фото 1

Він призначений для підтримки вогнем наземних підрозділів в умовах сучасної маневрової війни. Для приведення комплексу у бойовий стан із похідного, необхідно лише 30 секунд, а покинути позицію можливо всього за 20 секунд після останнього пострілу.

Можливості мобільного мінометного комплексу якнайкраще відповідають потребам боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника, мобільними групами терористів, снайперами та вогневими точками противника.

Окрім того, мобільність комплексу є однією із найголовніших переваг в умовах сучасної контр-батарейної боротьби, що дозволяє покинути позицію ще до нанесення ворогом вогневого удару у відповідь.

Ще однією особливістю комплексу є його інтеграція у систему обміну інформацією на полі бою, коли розрахунок мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу. Така інформація може одночасно поступати від дронів, контрбатарейної РЛС або комплексів розвідки типу "Антиснайпер". Завдяки чому, розрахунок комплексу може висунутись на позицію, нанести вогневий удар по точним координатам цілі та за лічені хвилини покинути район, уникнувши удару у відповідь.