В Старокостянтинові хочуть зробити бюджет прозорим

Відповідну програму розглянуть міські обранці в другій декаді листопада
Depo.
12 листопада 2016 17:22
ФОТО: depo.ua
В Старокостянтинові хочуть зробити бюджет прозорим
В Старокостянтинові хочуть зробити бюджет прозорим

Програму "Прозорий бюджет Старокостянтинова" виносять на розгляд чергової сесії міськради, що відбудеться 25-го листопада, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланям на пост в ФБ її автора Олександра Шевчука.

"Жителі міста зможуть відслідковувати бюджетні процеси  за допомогою найсучасніших інструментів та сервісів, - запевняє Олександр Шевчук. - Запрошую долучитися до обговорення Програми усіх небайдужих. Можна буде внести правки та врахувати пропозиції. Обіцяю, що усі побажання будуть розглянуті та після обговорення враховані."

Метою проекту є прагнення зробити бюджет міста публічним і зрозумілим кожному. Так громада стає активним учасником вирішення проблем, що турбують жителів міста, визначення пріоритетів розвитку Старокостянтинова, підвищення контролю за виконанням та використанням бюджетних коштів.

Є у ній місце й для просвітницької роботи, щоб містяни у зрозумілій формі були проінформовані про утворення, розподіл та використання бюджетних коштів міста; участі у засіданнях постійної депутатської комісії з питань бюджету; моніторингу здійснення платежів казначейською службою щодо видатків місцевого бюджету; контролю ефективності використання бюджетних коштів тощо.

Реалізувати Прозорий бюджет в Старокостянтинові планується до січня 2017 року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт