В Славуті відкрився міський ЦНАП

Для містян надаватимуть послуги тепер за принципом "єдиного вікна"
Depo.
29 вересня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua
В Славуті відкрився міський ЦНАП
В Славуті відкрився міський ЦНАП

У Славуті віднині запрацював Центр надання адміністративних послуг, повідомляє Depo.Хмельницький.

Сьогоднішні чисельні гості – міські та районні посадовці, представники сусідніх тергромад, містяни прийшли аби ознайомитися з організацією роботи.

Тут обіцяютьпослуги: у сфері земельних відносин; будівництва та архітектури; міграційних питань; соціального захисту населення; реєстрації права власності, підприємницької діяльності, фізичних осіб тощо.

Всього 218 послуг пропонують славутчанам. А для жителів сільських та об’єднаних громад виконком Славутської міськради запропонував 78 послуг. Власною розробкою Центру є електронна інтернет-сторінка, де кожний громадянин може ознайомитися зі станом обробки його звернення. Міський голова Василь Сидор запросив усіх до співпраці і звернувся до керівників об’єднаних та сільських тергромад з проханням відпрацювати питання можливості надання жителям району адміністративних послуг через Славутський Центр.

Ще однією перевагою для такого об’єднаного Центру стане можливість залучення коштів інвестиційних грантів та програм, аби якнайкраще вдосконалити умови та процедуру надання адміністративних послуг жителям регіону. 

"Наскільки у нас вистачить бажання та розумного підходу до співпраці громад, настільки якісніше та оперативніше ми зможемо задовольняти потреби населення," - каже міський голова Василь Сидор.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт