ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В разі загострення ситуації Хмельниччина готова прийняти людей із зони АТО

Представники місії ОБСЄ зустрічалися з рятувальниками та представниками соцзахисту населення з питань переселенців
Depo.
14 серпня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua
В разі загострення ситуації  Хмельниччина готова прийняти людей із зони АТО
В разі загострення ситуації Хмельниччина готова прийняти людей із зони АТО

Відбулася спільна зустріч керівництва Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області,  Департаменту соцзахисту населення Хмельницької облдержадміністрації та представників місії ОБСЄ в Україні.

Під час зустрічі учасники зазначили, що в області на даний час проживає 7124 переселенця з Донецької та Луганської областей, а також з Автономної Республіки Крим, повідомляє Depo.Хмельницький  із посиланням на прес-службу ДСНС у Хмельницькій області.

Представники місії ОБСЄ поспілкувалися з переселенцями, подивилися, як вони адаптуються серед жителів області та умови їх проживання.

Керівник регіонального штабу з розміщення громадян-переселенців Віктор Кривий зазначив, що в області цілодобово функціонує телефонна гаряча лінія, на яку такі люди телефонують в разі потреби. На автовокзалах Хмельницького та на великих вузлових залізничних станціях області створені місця тимчасового розміщення прибулих осіб.

В цілодобовому режимі працюють психологи ДСНС, які щомиті можуть надати психологічну допомогу. Визначений порядок перевезення переселенців до місць тимчасового проживання.

"Вже другий рік поспіль діти переселенців мають можливість відпочивати в оздоровчих таборах області", - зазначив Віктор Кривий.

Представників місії ОБСЄ поцікавилися, чи буде можливість розмістити більшу кількість переселених осіб в разі загострення ситуації на сході країни, представники координаційного штабу запевнили, що така можливість існує - в області створено резерв вільних місць для розміщення людей.

Більше про переселенців читайте на Depo.Хмельницький.