В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік

Мова йшла про освітній процес
Depo.
6 вересня 2016 20:26
ФОТО: depo.ua
В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік
В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік

Національної академії за 2015-2016 навчальний рік ВИШ прикордонниківпідвели підсумки минулого навчального року, вступної кампанії та намітили подальші плани, повідомляє Depo.Хмельницький.

Найперше акцентувалися на вступній кампанії.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 1

Цього року конкурс серед абітурієнтів досягнув показника в середньому – по три особи на одне місце, що дало змогу відібрати на навчання справді кращих. Найбільш популярними спеціальностями виявились "Філологія" та "Право", де конкурс склав 4,4 та 7,9 осіб відповідно.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 2

"На навчання ми зарахували 433 юнаків та дівчат, з них 63 учасника АТО, - наголосив ректор НАДПСУ генерал-майор Олег Шинкарук. - На бакалаврат за денною формою навчання зараховано 52 військовослужбовці і 238 цивільних абітурієнтів, що на 43% більше, аніж в попередньому році, а це свідчить про результативність профорієнтаційної роботи, та як наслідок, зростання конкурентності під час вступу і підвищення якості контингенту курсантів."

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 3

Ректор переконаний, що одним із фундаментальних принципів стратегічного розвитку Академії є збільшення контингенту тих, хто навчається, як передумови розвитку основних підрозділів закладу – кафедр.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 4

Чимало говорили і про запровадження у освітній процес закладу передового досвіду ВИШів України, органів та підрозділів Держприкордонслужби, а також позитивного зарубіжного досвіду підготовки фахівців, новітніх технологій навчання, накопичених здобутків та кращих вітчизняних освітянських традицій.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 5

"До науково-педагогічного складу довели стратегію розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького на період до 2021 року і основні завдання та напрями діяльності Держприкордонслужби у 2017 році, - йдеться на сайті НАПДСУ. - Ще раз нагадали і про необхідність реалізації завдань Президента України щодо посилення рівня захищеності державного кордону з урахуванням базових підходів щодо реформування системи державного управління, сектору безпеки й оборони України, її інтеграції в європейське та світове демократичне співтовариство."

Одним із найактуальніших аспектів сьогодні є впровадження та подальший розвиток військово-прикордонної складової, наближення змісту освітнього процесу до реальних потреб оперативно-службової (бойової) діяльності органів та підрозділів охорони кордону.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 6

Разом з тим визначили внесок кожного керівника та викладача у процес освітньої підготовки, намітили підвищення їх педагогічної майстерності, а також розпочати реалізацію інноваційних змін у формуванні майбутнього офіцера-професіонала.

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 7

В прикордонній Академії підбивали підсумки і планували рік - фото 8

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та