UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В лісі і без наметів провели на Тернопільщині сотні юнаків і дівчат

В урочищі "Гурби" завершилася спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці"

В лісі і без наметів провели на Тернопіл…

Теренова гра - патріотична забава-вишкіл, яка відбувається на відкритому просторі. В урочищі "Гурби" грають на 20 гектарах, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 24 Канал.

Саме тут відбувся найбільший бій УПА проти військ НКВС. Ювілейна 15 спортивно-патріотична гра, присвячена 75-й річниці створення УПА. Відбувається вона традиційно на місці найбільшого бою УПА з підрозділами НКВС, що у лісовому масиві між селами Антонівці Тернопільщини та Гурби Рівненщини.

Пару сотень хлопців та дівчат збираються на галявині лісу. В урочищі "Гурби" вони провели майже 4 доби. На бойову гру з'їхалася молодь з усіх куточків України та з-за кордону.

За традицією, у тереновій грі дві команди - курені. Серед усіх часників є і загін диверсантів, які провокують команди.

Усіх учасників організатори шикують у колони. Починаються урочистості з молитви і напутніх слів ветеранів УПА. Перед початком змагання за традицією відбувається показовий бій - лава на лаву. Найемоційніша бійка у дівчат. У кожного учасника на руці пов'язана стрічка - символ життя, яке потрібно вберегти до кінця гри.

"Суть гри полягає в тому, що курені ведуть боротьбу за прапор. Вночі вони його ховають, упродовж дня шукають в лісах - прапор свого ворога. Гра дуже динамічна, вона постійно переміщається. Курені не мають своїх стаціонарних таборів, вони можуть вночі піднятися, піти і зміститися," - розповідає голова ради вищих спостерігачів гри "Гурби-Антонівці" Василь Дубовий.

Тереновій грі "Гурби-Антонівці" цьогоріч 15 років. І лише тепер уряд дав півмільйона гривень, щоб облаштувати центр на місці проведення гри.

Впродовж усієї гри учасники живуть без наметів у лісі. З харчів у кожного тільки те, що взяв із собою у наплічник. Тож окрім фізичного змагання з суперником молодь чекає випробування суворими умовами життя.

Нагадаємо, цього року на гру приїхало понад 200 учасників з усієї України – Харківщини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини, Львівщини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Луганщини та інших областей. Також приїхали учасники з Литви та Сполучених Штатів Америки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme