ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Китаї стратили одного з найзаможніших жителів

Смертний вирок винесли стосовно засновника одного зі світових лідерів з видобутку залізної руди
Depo.
13 лютого 2016 12:41
ФОТО: depo.ua
У Китаї стратили одного з найзаможніших жителів
У Китаї стратили одного з найзаможніших жителів

У Китаї приведений у виконання смертний вирок щодо Лю Ханя – засновника Hanlong group – компанії, що є одним зі світових лідерів з видобутку залізної руди, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Холлівізор.

Вирок Лю Ханю був винесений ще в травні минулого року. Він був визнаний винним за 13 статтями кримінального кодексу.

Слідство встановило, що один з найбагатших жителів Китаю таємно очолював велике злочинне угрупування, що займалася вбивствами, нелегальними казино і торгівлею зброєю.

Hanlong group, яку Лю Хань заснував у 1997 році і зробив її одним з найбільших постачальників залізної руди у світі, одночасно була оштрафована на 300 млн юанів за надання недостовірної інформації для отримання банківських кредитів.

Разом з Лю Ханем були страчені і четверо людей з його найближчого оточення.

За даними гонконгських журналістів, Лю Хань був тісно пов'язаний з колишнім керівником держбезпеки КНР Чжоу Юнканем, що дозволяло йому тривалий час уникати відповідальності.

У грудні минулого року Чжоу Юнкань був відсторонений від посади, його позбавили партійного квитка. Очікується, що найближчим часом йому буде пред'явлено звинувачення в корупції. За даними слідства, екс-глава держбезпеки брав хабарі і просував на вищі посади своїх родичів і друзів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький