В Ізяславі відбувся традиційний турнір пам'яті десантника Василя Кобернюка

Щорічно в Ізяславі розігрують кубок пам'яті воїна-десантника, ізяславчанина Василя Кобернюка, який загинув 2014 року

В Ізяславі відбувся традиційний турнір п…

В Ізяславі традиційно розіграли кубок та вшанували спортсмена-земляка, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Ізяславської РДА.

Розіграш кубка з футболу пам'яті земляка, воїна-десантника, спортсмена Василя Кобернюка, який у 2014 році віддав своє молоде життя за незалежність і суверенітет нашої держави вже став щорічним. 11 жовтня цього року він відзначав би свій 34 день народження.

Цьогоріч у турнірі, який відбувся на стадіоні Ізяславської ДЮСШ, взяли участь 3три команди: Ізяславської виправної колонії №31, "Харчомаш" Ізяслав та "Камчатка" Теліжинці.

Перед початком турніру вшанували пам'ять загиблого воїна та всіх захисників, що полягли у боях за Україну, хвилиною мовчання.

Під час змагань команди зіграли між собою стикові матчі та за кількістю набраних очок був визначений переможець. Найсильнішими виявились гравці Ізяславської виправної колонії №31, які впевнено обіграли обох суперників та завоювали почесний трофей - перехідний кубок, який впродовж року зберігався та зберігатиметься надалі в Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст. № 4, де свого часу навчався герой і ім'я якого носить тепер рідна школа.

Нагадаємо, на Ізяславщині також вшановують пам'ять Георгія Кірпи традиційними турнірами.