В Ізяславі агропідприємство незаконно використовувало 7 гектарів землі

Прокуратура зусила порушників сплатити в бюджет міста майже півмільйона гривень
Depo.
7 липня 2016 09:01
ФОТО: depo.ua
В Ізяславі агропідприємство незаконно використовувало 7 гектарів землі
В Ізяславі агропідприємство незаконно використовувало 7 гектарів землі

За позовом прокуратури одне з Хмельницьких агропідприємств сплатило до місцевого бюджету майже півмільйона гривень збитків, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Йдеться про ТОВ НВА "Перлина Поділля", яке використовувало землі без правовстановлюючих документів.

Про стягнення зазначеної суми прокуратура раніше звернулась із позовом до господарського суду Хмельницької області, яким позовні вимоги повністю задоволено. Підставою стало те, що ТОВ для обслуговування низки власних адміністративних будівель та споруд в Ізяславі безоплатно використовувало земельну ділянку площею майже 7 га. Зокрема, упродовж тривалого часу жодних дій щодо оформлення документів, які посвідчують право на користування земельною ділянкою комунальної власності, товариство не здійснювало, чим завдало збитків територіальній громаді міста.

Як підтвердив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, сільськогосподарське підприємство уже перерахувало всю вказану суму до міського бюджету. Крім того, товариство завершує оформлення належним чином правовстановлюючих документів на землю.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький