ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Хмельницькому встановлять сучасну систему оповіщення

На це планують витратити близько трьох мільйонів гривень
Depo.
2 березня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua
В Хмельницькому встановлять сучасну систему оповіщення
В Хмельницькому встановлять сучасну систему оповіщення

У Хмельницькій міськраді відбулося перше засідання робочої групи щодо створення міської системи оповіщення населення, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Під сучасною системою опопвіщення мається на увазі впровадження в місті системи аварійного та фонового сповіщення населення з використанням інтернет-каналу передачі даних.

"Використання інтернет-каналу передачі даних дозволить значно розширити можливості трансляції екстрених повідомлень. Ми регулюватимемо не лише їх гучність,частоту, час виходу, а й, скажімо, район чи конкретну вулицю. Для того, щоб дати повідомлення достатньо лише мати ноутбук підключений до мережі. Навіть без енергопостачання радіоповідомлення продовжуватиме транслюватись ще 3 години", - каже заступник міського голови Андрій Бондаренко.

У Хмельницькому місцеве підприємство готове встановити 10 точок, що покриють усі райони міста за суму близько 3 мільйонів.

Андрій Бондаренко наголосив, що якщо цьогоріч місту вдасться перевиконати бюджет, то створити систему оповіщення зможуть до кінця цього року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та