ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців

Вшанування загиблих при виконанні службових обов'язків міліціонерів відбулося сьогодні біля обласного управління міліції у Хмельницькому
Depo.
22 серпня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців
В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня - День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків, повідомляє Depo.Хмельницький.

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців - фото 1

В цей день біля Хмельницького обласного управління міліції відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам'яті правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків. Вшанувати пам'ять про загиблих правоохоронців прийшли колеги, керівники міста та області, а також їх рідні.

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців - фото 2

На жаль, в Україні при виконанні своїх службових обов'язків щороку гинуть співробітники міліції. Тільки за роки незалежності на Хмельниччині у боротьбі за права і свободи громадян загинуло 34 правоохоронці - хтось від кулі чи ножа при затриманні злочинця, інші - від рук озлоблених хуліганів. 34 життя - це 34 трагедій для кожної із родин, які втратили сина, чоловіка чи батька.

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців - фото 3

Сьогодні, згадуючи про відважних правоохоронців, у кожного з присутніх в очах читався невимовний біль та велика гордість за відважні вчинки працівників міліції, адже вони загинули, виконуючи свій службовий обов'язок. Вони не могли вчинити інакше.

На поминальному заході відбулося ще одне символічнее дійство: молоді випускники Академії внутрішніх справ України, що поповнили лави подільських правоохоронців, отримали табельну зброю.

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців - фото 4

В Хмельницькому вшанували загиблих правоохоронців - фото 5

Перед тим, як відбулося покладання вінків та живих квітів до меморіалу, до родин загиблих звернувся очільник обласної міліції Микола Семенишин.Він наголосив, що зараз, коли країна фактично перебуває в стані війни, як ніколи гостро відчувається сум, біль та гордість за міліціонерів, що поклали свої життя та здоров'я на благо всіх нас.

" До тисячі міліціонерів вже виконали свій службовий обов'язок у зоні проведення АТО, - сказав головний міліціонер. - Близько сотні зараз захищають рубежі держави від агресора. Міліція завжди з народрм і готова піднятися на захист громадян своєї країни".

Більше про жалобні заходи - на khm.depo.ua