ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Хмельницькій поліції не вистачає 500 полісменів

Через переатестацію в обласному управлінні констатують некомплект поліцейських
Depo.
24 березня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua
В Хмельницькій поліції не вистачає 500 полісменів
В Хмельницькій поліції не вистачає 500 полісменів

Очільник обласної поліції Микола Семенишин у прямому ефірі видання "Є" розповів про роботу поліції після переатестації особового складу.

За словами Миколи Семенишина, в обласному апараті наразі не вистачає до 500 полісменів.

Найбільший дефіцит працівників в Управлінні превентивної діяльності - тут не вистачає 78 працввників, 65 чоловік бракує слідчим підрозділам, 45 - кримінальній поліції та ще мають набрати 21 працівника в чергові частини.

"Через величезний вал заяв від населення на ці підрозділи зараз йде неймовірне навантаження, тому їх конче необхідно доукомплектувати", - каже головний полісмен краю.

Шляхи вирішення є, каже правоохоронець.

Наразі триває робота щодо створення груп швидкого реагування, які замінять ДПС. Доречі, переатестацію пройшли лише 23 з 120 колишніх працівників дорожньо-патрульної служби.

"На території області працюватиме 44 ГШР з 624 одиниць. Це і є альтернатива дорожній патрульній службі", - каже Семенишин.

Координувати роботу ГШР будуть дільничні інспектори, яких буде затверджено 143 по області. Навантаження на них, звісно буде величезне, адже за одним інспектором закріплено до 12 тисяч населення.

Проте, не дивлячись на всі труднощі, головний полісмен краю з оптимізмом дивиться у майбутнє і радіє з того, що довіра у людей до поліції зростає поступово.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький