ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інформполітика Хмельницької ОДА досягла дна

Сайт облдержадміністрації виявився на передостанній сходинці рейтингів з 25 територій
Depo.
7 липня 2015 09:03
ФОТО: depo.ua
Інформполітика Хмельницької ОДА досягла дна
Інформполітика Хмельницької ОДА досягла дна

Закритим від людей і неактивним виявився сайт ХОДА,  повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на Інститут розвитку регіональної преси.

Аналізували 49 сайтів облрад і облдержадміністрацій. Фахівці ІРРП з'ясовували, чи розміщена на сайтах інформація, яку органи влади зобов'язані оприлюднювати для громадськості, наскільки повно та доступно представлена наявна інформація про діяльність влади.

Нинішній керманич управління, що мало б висвітлювати роботу чиновників і комунікувати з громадою, Анатолій Польовик, схоже створив цензорний фільтр. Свого часу він був правою рукою і тінню губернатора Леоніда Пруса - висадженного, в прямому значенні слова, за вікно адмінбудинку громадою.

В Хмельницькій облдержадміністраці інформполітика досягла дна - фото 1

В Хмельницькій облдержадміністраці інформполітика досягла дна - фото 2

На часі структура, яка з незрозумілих причин "пасе задніх" у відкритості, ще й скорочується. Можна прогнозувати, що робота облдержадміністрації стане таємницею за сімома замками.

Свого часу Міністр інформаційної політики Юрій Стець уже зауважував про слабеньку роботу в цій сфері на Хмельниччині, реагуючи на запити журналістів. Проте з того часу ситуація ще, схоже, ще погіршилася. Хоча міністр обіцяв протилежне. 

До слова, гірше в Україні працює лише сайт у Чернівцях.

Більше новин про життя влади і громади на Хмельниччині дізнавайтеся на khm.depo.ua