В хмельницьких медзакладах ще не перевелися лікарі-хами

Через якусь особисту неприязнь чи просто небажання працювати, медик може відмовити пацієнту в огляді
Depo.
12 травня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
В хмельницьких медзакладах ще не перевелися лікарі-хами
В хмельницьких медзакладах ще не перевелися лікарі-хами

Тема хамського поводження лікарів у медзакладах Хмельницького не нова, і вже неодноразово підіймалася у нашому виданні.

До редакції Depo.Хмельницький знову звернулися ображені пацієнти, які на собі відчули "принади" медицини по-хмельницьки.

Як розповіла хмельничанка, з її чоловіком трапився нещасний випадок - під час господарських робіт йому в око потрапила деревна стружка. Жінка стверджує, що існувала реальна загроза втратити зір у пошкодженому оці.

Оскільки сама хмельничанка працює в медицині, то, звісно, одразу ж звернулася по кваліфіковану допомогу у травмпункт Хмельницької обласної лікарні. І ось тут почалося "найцікавіше".

В день, коли травмувався пацієнт, в травмпункті чергувала лікар-офтальмолог вищої категорії Людмила Каплінська. На годиннику була 14:30. На прохання оглянути уражене око, подружня пара отримала суху відповідь "почекати, бо у лікаря кава-брейк".

Пацієнт просидів під дверима досить довго, коли ж двері кабінету відчинилися - звідти вийшла уже у верхньому одязі Каплінська і заявила, що у неї прийом закінчився. Обуреним людям  порадила пошукати іншого спеціаліста.

А коли у дружині пацієнта лікарка упізнала медпрацівника з обласного онкологічного диспансеру, то й поготів, відмовилася оглядати конкретно цього постраждалого.

Аргумент висунула "достойний" лікаря вищої категорії - мовляв, колись вона приводила на огляд в онкодиспансер свою маму, а їм відмовили в огляді. Тож, таким чином, пані, вочевидь, вирішила "помститися" всьому персоналу онкологічного диспансеру.

Сказати, що подружжя було вражене - це не с казати нічого. Як може дозволити собі лікар поводитися як "базарна тітка"? Обурення було настільки сильним, що жінка вирішила "натиснути" на всі можливі важелі. Адже, через таку непрофесійну та відверто хамську поведінку медика, її чоловік міг втратити зір.

Працівниця онкодиспансеру уже направила скаргу на дії медика в Міністерство охорони здоров'я та написала скаргу на ім'я головного лікаря Хмельницької обласної лікарні з вимогою покарати хамовитого лікаря.

Нагадаємо, ми вже розповідали про "цінного працівника" міської поліклініки №2, який дозволяє собі хамити і не приймати пацієнтів, бо просто "він так хоче". У бік редакції тоді лунали наклепи у прождажності й навіть образи і погрози.

Проте, хочемо запевнити своїх читачів, що Depo.Хмельницький і надалі викриватиме таких грубіянів і описуватиме їх "діяння".

Адже, найперше завдання лікаря - допомогти, а не зашкодити. Просто, можливо, деякі представники цієї жертовної і благородної професії про це банально забули.

Далі буде.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та