UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Хмельницькій облдержадміністрації прозвітували про майже 100% готовність до зими

В Мінрегіонбуді нагадали, що голови облдержадміністрацій мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону на місцях

В Хмельницькій облдержадміністрації проз…

Про готовність області до опалювального сезону прозвітував перший заступник голови ОДА Володимир Кальніченко на всеукраїнській відеоселекторній нараді з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об'єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду, яку провів Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає Depo.Хмельницький.

Геннадій Зубко наголосив, що голови облдержадміністрацій мають взяти під особистий контроль запуск опалювального сезону на місцях. У разі саботажу від органів місцевого самоврядування вони мають повне право звернутися до органів прокуратури.

За його словами, важливим питанням є безпосередньо заходи з модернізації підприємств теплопостачання та впровадження енергоефективних заходів у житловому сектору.

"Станом на сьогодні є абсолютні лідери та найкращі приклади в Україні, які ми можемо продемонструвати. Зокрема, чудовим прикладом є відкриття у місті Кам'янець-Подільський теплоелектростанції потужністю майже 45 МВт із комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії твердопаливними та газовими котлами, що дозволило місту на 25% знизити свою залежність від газопостачання," - похвалив високопосадовець кам'янчан.

За даними ж Володимира Калініченка, область підготовлена до опалювального сезону майже на 100 %. Роботи з підготовки об'єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарства, соціальної сфери та житлового фонду виконані на 100%.

Акти готовності видано на усі відомчі та комунальні котельні в кількості 766 актів. На комунальних котельнях створено запаси палива в обсязі 24 тонни (100%), на відомчих котельнях 6765,6 тонни (98,3%).

Видано 4848 паспортів готовності на житлові будинки. Стовідсотково заповнено теплоносієм системи опалення житлових будинків (2285 систем опалення).

До опалювального сезону повністю підготовлені об'єкти соціальної сфери - 673 школи, 657 дитячих садочків та 65 лікарень.

Будинковими лічильниками обліку теплової енергії в області оснащено 93,4% багатоквартирних житлових будинків та 92,1% будівель бюджетної сфери. У містах Хмельницький, Нетішин та Волочиськ засобами обліку оснащені усі житлові будинки, які мають технічну можливість та доцільність такого оснащення.

Здійснено капітальний та поточний ремонт 863,35 тис.м2 із 953,9 тис.м2 (90,5%) міських вулиць та доріг, підготовлено 226 (100%) одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, заготовлено 30,93 тис. тонн (92,3%) посипочного матеріалу та реагентів.

Станом на початок вересня рівень розрахунків споживачів природного газу становить 91,5%, у тому числі, рівень розрахунку населення - 101,6%, установ державного бюджету - 97,6%, установ місцевого бюджету - 94,1%.

Рівень розрахунку за природний газ підприємств комунальної теплоенергетики з початку року 97,6%.

Проте, заборгованість, з врахуванням боргів минулих періодів становить 457,8 млн грн. За умови відшкодування пільг і субсидій (61,8 млн грн) та різниці в тарифах (408,9 млн грн) заборгованість теплопостачальних підприємств за природний газ буде повністю ліквідована.

На даний час номінації на відпуск природного газу на 1 декаду жовтня отримали лише МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" та КП "Міськтепловоденергія", інші підприємства проходять процедуру оформлення договорів на постачання газу (договора НАКом розіслані для оформлення 01.10.18).

У поточному році рівень розрахунку усіх категорій споживачів за електроенергію становить 100,5%. У тому числі, рівень розрахунку.

Рівень розрахунку підприємств водопровідно-каналізаційного господарства області за електроенергію з початку року 90,2%, заборгованість на 1 вересня 2018 року складає 18,5 млн грн. При цьому обсяг невідшкодованої різниці в тарифах на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства області становить 145,8 млн грн, який у 8 разів перевищує борги за електроенергію.

Нагадаємо, обласний центр до опалювального сезону готовий, але тарифи можуть зрости.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme