ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Городку з порушеннями призначили тарифи

Антимонопольники вимагають переглянути розцінки
Depo.
18 квітня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua
В Городку з порушеннями призначили тарифи
В Городку з порушеннями призначили тарифи

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП "Городоккомунсервіс" на 33,475 тис. грн. за зловживання монопольним становищем, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт відомства.

Комунальники застосовували різні підходи до нарахування плати за вивезення твердих побутових відходів для жителів багатоповерхових будинків.

З одних стягувалась плата в залежності від кількості людей, які проживають у квартирі, а в інших - від кількості квадратних метрів.

Таким чином, споживач, мешкаючи сам у квартирі площею 50 м2 в одному випадку мав би сплачувати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів 6,67 грн., в іншому – 20,00 грн.

"Рішенням Городоцької міської ради від 24 грудня 2012 року №254 встановлені норми надання споживачам послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою та для багатоквартирних будинків за відсутності одного або двох з видів благоустрою, на одну людину, а не на м2 площі, - повідомляє голова Відділення Віталій Олуйко. - Підприємство, застосовуючи різні умови до рівнозначних угод при нарахуванні плати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів без об’єктивно виправданих на те причин ставить споживачів в різні умови, так як одній категорії споживачів приходиться сплачувати значно більшу суму коштів порівняно з іншими. Відділення зобов’язало підприємство припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та