ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ціни на продукти зростуть

Незважаючи на оптимістичні прогнози аграріїв щодо врожаю сільськогосподарської продукції - її вартість зростатиме. Контролювати ріст цін держава не в змозі
Depo.
19 червня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua
Ціни на продукти зростуть
Ціни на продукти зростуть

Урожай зернових, який зібрали на Хмельниччині минулого року, став найбільшим за всю історію. Гарні прогнози і щодо цьогорічного врожаю. Адже, не зважаючи на скруту, в області залишилося дуже мало необроблених земель, повідомили Хмельницький.depo.ua у Департаменті АПР Хмельницької ОДА.

"Та попри гарні врожаї, ціни на сільськогосподарську продукцію не тільки не впадуть, але можуть і зрости. Виною цьому є значні затрати на посівні, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали", - коментують у аграрному відомстві.

Суттєво може зрости і ціна на овочі. Основна причина цього - люди самі вирощують левову частrу цієї продукції, самі ж і встановлюють ціну.

У Департаменті агропромислового розвитку скаржаться на те, що не можуть контролювати ці процеси через заборону державою будь-яких перевірок.

Для того ж, щоб уникнути значного подорожчання хліба, у відомстві рекомендують виробникам закуповувати зерно у період збору врожаю, коли ціни значно дешевші.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua