ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Уже відомо, які медзаклади Хмельниччини уклали договори з Національною службою здоров'я

Дев'ять медзакладів первиннної ланки Хмельниччини підписали договори з Нацслужбою здоров'я України

Depo.
11 червня 2018 13:11
ФОТО: depo.ua

Національна служба здоров'я України оприлюднила відомості про те, з якими установами уже укладено договори, передає Depo.Хмельницький з посиланням на сайт установи.

Серед медзакладів "первинки" з Хмельницької області є наступні: Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги, Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги, Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2, Центр первинної медико-санітарної допомоги (Нетішин), Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги, Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги і Ярмолинецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Ці лікарняні установи з 1 липня почнуть працювати за новими правилами. Вперше сімейні лікарі, терапевти і педіатри матимуть чіткий перелік послуг, які вони мають надавати, а держава оплачуватиме ці послуги, відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

Загалом, з 1 липня 149 медзакладів первинки у 22 областях України розпочинають роботу з Національною службою здоров'я.

У міністерстві охорони здоров'я заявили, що наприкінці липня Національна служба здоров'я оголосить наступну хвилю підписання договорів із закладами, що надають первинну медичну допомогу. Для того, щоб підписати договір з НСЗУ та отримувати фінансування за новою моделлю, медзаклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами, підключитися до електронної системи охорони здоров'я та підписувати декларації пацієнтів про вибір лікаря первинної медичної допомоги. До кінця року договори мають підписати усі заклади первинки.

Нагадаємо, на Хмельниччині триває процес укладення декларацій із сімейними лікарями.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook