UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Уже цього тижня стартує найбільша в Україні теренова гра “Гурби - Антонівці”

Спортивна патріотична гра для молоді відбудеться 2 - 5 травня на Тернопільщині

Уже цього тижня стартує найбільша в Укра…

Цьогоріч відзначатиметься 75-та річниця бою в урочищі Гурби, коли Українська Повстанська Армія вийшла на героїчний бій з військами НКВС.  Сучасні юнаки та юнки відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Проте, уже впродовж 17 років на теренову гру сюжи приїзджають сотні молодих людей, аби випробувати себе і віддати данину мужнім прадідам.

Теренова гра "Гурби-Антонівці" гарантує незабутні пригоди та безліч історій. А цього року вже зголосилися взяти участь у бою півтисячі молодих людей.

На межі Тернопільської та Рівненської областей, в урочищі Гурби, поблизу села Антонівці, зараз спокійно. Саме тут 75 років тому Українська Повстанська Армія вийшла на героїчний бій з військами НКВС. Сили ворогів та технічне забезпечення були в рази більшими. Хоч радянські війська і здобули тактичну перемогу, та це не зламало наших воїнів. Вони проявили незламність духу та відданість країні.

Втрати УПА налічували до 100 людей, а вбито повстанцями було більше 900 радянських солдатів, стільки ж поранено.
Українці боролись за незалежність в XX ст. не з такою величезною кількістю солдатів та забезпеченням як Радянський Союз,а діяли методом “Партизанки”: застосовували тактику малих груп, нападали зненацька та намагалися обхитрити ворога.

Заради пам’яті про перемоги, для гартування тіла і духу проводиться Теренова гра "Гурби-Антонівці". Сьогодні гурбівські ліси – це місце національної пам’яті. 

Нагадаємо, гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває три доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені - “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника - це нарукавна пов’язка. Перемогти - означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій. “Вбити” - означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook