ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Успішна робота міліції Хмельниччини залежить від співпраці з громадою

Начальник УМВС України в Хмельницькій області розповів про ситуацію із розкриттям злочинів та спрвпрацю з небайдужими громадянами
Depo.
19 липня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua
Успішна робота міліції Хмельниччини залежить від співпраці з громадою
Успішна робота міліції Хмельниччини залежить від співпраці з громадою

Про покращення та те, чого зробити поки не вдалося, говорили на зустрічі керівництва обласної міліції із представниками ЗМІ. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua.

"За увесь період роботи (100 днів) вдалося розшукати 119 злочинців, серед яких - одну особу за тяжке тілесне ушкодження, понад 50 - за крадіжки та чотирьох військових, які ухилялися від несення служби, - говорить Микола Семенишин. - Окрім цього, актуальним залишається напрямок роботи по боротьбі із сепаратистськими настроями та незаконним розповсюдженням зброї".

На 13% зросла активність громадян у частині співпраці із правоохоронними органами, що в свою чергу впливає на покращення роботи міліції. Жителі області стали більш пильними і активними.

Успішна робота міліції Хмельниччини залежить від співпраці з громадою - фото 1

Активніше розпочали працювати над злочинами минулих років. Головний міліціянт повідомив, що таких розкрито 677, з них - 7 умисних вбивств, 11 розбійних нападів, 41 грабіж, 12 незаконних заволодінь транспортними засобами тощо.

Чи не найбільше допомогли люди у  боротьбі з корупцією. Втричі ефективнішою стала протидія різноманітному хабарництву, особливо при зловживанні посадовим становищем. 

"Хмельниччина тримає 4 місце в державі по активізації роботи щодо документування злочиніву сфері економіки", - відзначив Микола Семенишин.

Правоохоронці відкрили понад сто кримінальних проваджень та вилучили різного виду зброю - 11 тисяч набоїв, 2 гранатомети, 22 пістолети, 36 гранат. Окрім цього, зафіксували 10 фактів притягнення до відповідальності військовослужбовців, які були причетні до цих правопорушень.

Успішна робота міліції Хмельниччини залежить від співпраці з громадою - фото 2

Отож, зроблено чимало, ще більше роботи - попереду. Міліція відверто зізнається, що без допомоги жителів міст і сіл навести лад буде складно.

Більше про міліцію Хмельниччини читайте на khm.depo.ua