UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Усі присутні на сесії депутати Нетішинської міськради висловилися проти "формули Штайнмайєра"

Депутати проголосували звернення до центральних органів влади щодо недопущення прийняття нової редакції закону про особливий статус Донбасу

Усі присутні на сесії депутати Нетішинсь…

Відбулась 63-тя сесія Нетішинської міської ради, де обранці головно говорили про "капітуляцію".

Місцеві парламентарі зібрались на позачергову сесію, щоб висловити свою позицію щодо, так званої, "формули Штайнмаєра", підписаної нещодавно Л. Кучмою в Мінську. Як наслідок, в Україні активізувались акції протесту, бо люди розцінюють підписання так званої формули Штайнмаєра, як процес, який призведе до капітуляції України і зради державних інтересів.

На адресу міського голови Олександра Супрунюка надійшло депутатське звернення від Михайла Брожика (ВО "Свобода") з проханням скликати позачергову сесію міської ради, обговорити ситуацію, яка склалася в державі, та прийняти звернення Нетішинської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови Служби безпеки України та Генерального прокурора України. Також звернення з проханням засудити план реалізації так званої формули Штайнмаєра надійшли на адресу міського голови та депутатів міської ради від імені Нетішинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану та ГО "Нетішинське міське об’єднання воїнів АТО". 

Звернення до керівництва держави про недопущення капітуляції України було прийнято без обговорення. ("За" проголосували 19 депутатів (всі, хто був присутній на сесії) та міський голова). Передував голосуванню виступ нетішинки Людмили Михалєвської.

Міський голова Олександр Супрунюк, звертаючись до депутатів, зазначив: "Ми маємо сьогодні прийняти важливе рішення – ухвалити звернення. Це не вирішить проблеми в державі, але свою позицію потрібно чітко висловити, бо, як бачимо, наша історія нас нічому не вчить. Сьогодні головне згуртуватись і забути про дріб’язкові чвари – на кону майбутнє України".

Нагадаємо, перед тим аналогічне звернення проголосували на сесії Хмельницької міськради, а перед тим схожі звернення ухвалили депутати у Кам'янці та обранці Славути. Було й звернення від депутатів облради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook