UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Урядовці стверджують: На Хмельниччині живе трішки більше мільйона осіб

Трьома методами підраховували чисельність населення області за, так званим, електронним переписом

Урядовці стверджують: На Хмельниччині жи…

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на брифінгу повідомив, що за даними комплексної методи електронного перепису, в Україні на 1 грудня 2019 року проживало 37 мільйонів 289 тисяч осіб, повідомляє Depo.Хмельницький.

В Хмельницькій області – мільйон 24 тисяч осіб. З них 549 тисяч жінок і 475,7 тисячі чоловіків. Дубілет пояснив, що "наявне населення" – це реальна кількість людей, які перебувають на території країни.

Для оцінки чисельності населення використовували три методи:
- 1-й комбінований (мобільні оператори + соцопитування + реєстри). Взяли у мобільних операторів анонімну інформацію про загальну кількість абонентів на території (почистили від тих, хто за два місяці був онлайн менше ніж місяць, а також виключили модемні пристрої);
- 2-й комбінований (дані пенсійного фонду + екстраполяція через статево-вікову структуру). Бралась кількість пенсіонерів за даними пенсійного фонду. Також черпали дані Держстату та держреєстрів;
- реєстровий. Знеособлені дані з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН). Потім почистили базу за ознакою отримання будь-якого доходу, пенсій, соціальних виплат, субсидій, а також доповнили оформленням закордонних паспортів. Також врахували дані з народжуваності/смертності, еміграції та імміграції.

Разом з тим, як писав Depo.UA, ці дані дещо відрізняються від тих, які щомісяця публікує Державна служба статистики. 

Нагадаємо, оскільки оцінку кількості населення проводили трьома різними методами, які дозволили вийти на єдиний результат що, за словами Дубілета, є цілком прийнятно для ефективних управлінських рішень. А ще у 2018 році статисти нараховували на Хмельниччині близько 1,3 млн осіб. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"