Уряд змінить порядок придбання житла для АТОшників

Гроші на придбання житла відтепер приходитимуть на рахунок АТОшника, а не Департаменту соцзахисту
Depo.
28 вересня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
Уряд змінить порядок придбання житла для АТОшників
Уряд змінить порядок придбання житла для АТОшників

Учасники АТО із Хмельницького, Нетішина та Полонщини, які стали інвалідами та втратили нормальне функціонування ніг, незабаром матимуть власні квартири, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Зокрема, днями в ОДА обговорювали купівлю для них житла і, доречі, тепер гроші на придбання житла надходитимуть безпосередньо на рахунки атошників.

На черговому засідання Комісії з питань забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, обговорили зміни щодо порядку придбання житла для атошників. Кабінетом Міністрів готується постанова щодо зміни порядку купівлі житла для учасників АТО, що втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. В разі її прийняття, кошти для придбання житла надходитимуть на особисті рахунки цих осіб, а не на рахунки Департаменту соцзахисту, як це відбувається зараз.

Члени Комісії заслухали інформацію щодо підготовки до купівлі житла для учасників АТО з м.Хмельницького, м.Нетішина та Полонського району. За результатами обговорення було визначено терміни здійснення комісійного огляду житла, що планується придбати.

Як повідомляють у ОДА, після здійснення оглядів та надання Комісією позитивного висновку, Департамент соціального захисту населення зможе здійснити перерахування коштів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт