ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Уряд визнав спроможними шість ОТГ Хмельниччини

Прийняття розпорядження дасть змогу громадам використовувати відповідні механізми, передбачені Бюджетним та Податковим кодексами України для забезпечення їх належного функціонування

Depo.
8 листопада 2018 11:13
ФОТО: depo.ua

7 листопада Уряд прийняв розпорядження про визнання спроможними 52 об'єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках (які раніше не визнавалися Кабінетом Міністрів України спроможними), повідомляє Depo.Хмельницький.

Також визнано спроможними 123 об'єднані територіальні громади, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня 2018 року.

До переліку потрапили і 6 громад Хмельницької області: Улашанівська та Крупецька Славутського району, Ямпільська Білогірського району, Новоставецька Теофіпольського району, Баламутівська Ярмолинецького району та Шаровечківська ОТГ Хмельницького району.

Як зазначає консультант з правових питань проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко, визнання громад спроможними - це важливий крок для їхнього розвитку, адже з цього моменту вони можуть перейти на прямі міжбюджетні відносини та повноцінно здійснювати свої повноваження. Окрім того, до них безперешкодно можуть приєднуватись інші органи місцевого самоврядування у порядку положень законодавства про добровільне приєднання до ОТГ.

Нагадаємо, 23 грудня 2018 року у ще трьох ОТГ відбудуться перші вибори.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook