UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Уряд визнав спроможними шість ОТГ Хмельниччини

Прийняття розпорядження дасть змогу громадам використовувати відповідні механізми, передбачені Бюджетним та Податковим кодексами України для забезпечення їх належного функціонування

Уряд визнав спроможними шість ОТГ Хмельн…

7 листопада Уряд прийняв розпорядження про визнання спроможними 52 об'єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках (які раніше не визнавалися Кабінетом Міністрів України спроможними), повідомляє Depo.Хмельницький.

Також визнано спроможними 123 об'єднані територіальні громади, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня 2018 року.

До переліку потрапили і 6 громад Хмельницької області: Улашанівська та Крупецька Славутського району, Ямпільська Білогірського району, Новоставецька Теофіпольського району, Баламутівська Ярмолинецького району та Шаровечківська ОТГ Хмельницького району.

Як зазначає консультант з правових питань проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко, визнання громад спроможними - це важливий крок для їхнього розвитку, адже з цього моменту вони можуть перейти на прямі міжбюджетні відносини та повноцінно здійснювати свої повноваження. Окрім того, до них безперешкодно можуть приєднуватись інші органи місцевого самоврядування у порядку положень законодавства про добровільне приєднання до ОТГ.

Нагадаємо, 23 грудня 2018 року у ще трьох ОТГ відбудуться перші вибори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook