Уряд визначився із вартістю ID-карток

Кабмін встановив ціну на оформлення карток посвідчення особи
Depo.
4 листопада 2016 08:18
ФОТО: depo.ua
Уряд визначився із вартістю ID-карток
Уряд визначився із вартістю ID-карток

Уряд встановив вартість оформлення карток посвідчення особи (ID-карток) для всіх громадян у розмірі від 87 до 174 гривень., передає Depo.Хмельницький.

Про це йдеться в постанові уряду №770 від 2 листопада.

Зокрема, вартість оформлення (у тому числі замість втраченого чи викраденого) й обмін паспорта громадянина України (у формі картки), крім оформлення паспорта громадянина України вперше, за 20 робочих днів становить 87 гривень, за 10 днів - 174 гривні.

Вартість оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон за 20 днів становить 253 гривні, від 3 до 7 днів - 506 гривень.

Вартість оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін проїзного документа біженця, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на проживання і проїзного документа особи, якій надано додатковий захист протягом 15 робочих днів становить 156,46 грн.

Вартість оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін посвідчення біженця (крім першого оформлення) і посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, крім оформлення вперше, протягом 15 робочих днів становить 116,34 грн.

Вартість оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін посвідки на проживання протягом 15 робочих днів становить 253 гривні.

Вартість оформлення (в тому числі замість втраченої або викраденої) і обмін картки мігранта протягом 10 робочих днів становить 137,8 грн.

Водночас загалом новий паспорт коштуватиме більше, адже доведеться ще заплатити за бланк. Наразі точну суму ще у Держміграційній службі вказати не готові.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт