Управителі багатоквартирних будинків у Хмельницькому призначені з порушенням, - АМКУ

Антимонопольний комітет вимагає від хмельницької влади відмінити рішення про призначення управителів багатоквартиних будинків

АМКУ наполягає на скасуванні призначених управителів багатоквартирних будинків Хмельницького, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу установи.

Як повідомили в відомтсві, рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.02.2018 року №82 "Про затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому та внесення змін в рішення виконавчого комітету від 25.05.2017 року №375" до кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсі були включені обов'язкові умови стосовно наявного досвіду роботи з надання послуг у сфері управління (обслуговування та утримання будинків та прибудинкових територій) не менше двох років та обсягів наданих послуг обслуговування не менше 50% від загальної площі будинків, вказаних у об'єкті.

Рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.05.2018 №385 "Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому" були призначені управителі багатоквартирних будинків.

"У Хмельницькому надання послуг з управління багатоквартирними будинками здійснюють управляючі муніципальні компанії, створені на базі житлово-експлуатаційних контор, і об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, які здійснюють обслуговування одного чи декілька будинків. Тому участь у конкурсі не взяли чи не могли взяти суб'єкти господарювання, які працюють на ринку менше двох років чи надавали послуги по одному чи декількох будинках та які не відповідають кваліфікаційним критеріям", – вважають у відділенні АМК.

Відтак, виконавчому комітету Хмельницької міської ради рекомендували внести зміни до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.02.2018 року №82 в частині приведення кваліфікаційних критеріїв до вимог Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку та скасувати рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.05.2018 №385 "Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому".

Про результати розгляду рекомендацій Хмельницька міська рада повинна проінформувати відділення протягом місяця.

Нагадаємо, у Хмельницькому АМКУ порадило мерії не надавати переваг конкретним фінустановам при визначенні орендної плати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький